Étkeztetés

2024. Május

Májusi befizetés: 2024.  április 30.
(Általában a tárgyhót megelőző hónap utolsó hetében. Tört hét esetében ettől eltérhet. )
Pótigénylés/befizetés: 2024. május 7.
Étkezési napok száma: 20
Lemondás: Előző nap reggel 8 óráigMájus 20-a hétfő és 31-e péntek tanítási szünet!

Általános információk

Étkezéssel kapcsolatban a megrendelést és a lemondást is az etkezes@vadaskertiskola.hu email címen minden esetben meg kell erősíteni! Étkezés lemondása esetén keletkező díjtöbbletet következő hónapban jóváírásra kerül.

Szolgáltatónk: Étkeztetési Szolgáltató Gazdasági Szervezet (1134 Budapest, Róbert Károly körút 49-51.;) biztosítja, napi 1 alkalommal (ebéd) felnőtt és külsős igénybevevő szerződéses jogviszony alapján. A szolgáltatás díja eltér a más többségi budapesti általános iskolák térítési díjától.
A térítési díjhoz intézményünk érvényes szakértői vélemény birtokában kedvezményt tud nyújtatani az étkezést igénybevevő gyermek számára.
A szolgáltató szabályzata szerint: "Gyermek és felnőtt csak napi egy adag ételre fizethet elő, kizárólag helyben fogyasztással".